Трамп підписав бюджет на 2021 рік із $900 млрд допомоги економіці, який називав "ганебним"

Політика

Чинний президент США Дональд Трамп підписав проєкт бюджету на 2021 рік в розмірі 2,3 трлн доларів, який включає виділення 900 млрд доларів на підтримку американської економіки в умовах пандемії COVID-19.

Про це увечері в неділю, 27 грудня, повідомляє The Hill.

Голова держави погодив відповідний законопроєкт зі своєї приватної резиденції Мар-а-Лаго на Палм-Біч у Флориді. Раніше він назвав його “ганебним”. Нагадаємо, Трамп наполягав на збільшенні передбаченої для американців стимулюючої виплати до двох тисяч доларів.

Зазначається, що підпис американського очільника відновлює посилену допомогу по безробіттю, термін дії якої закінчився в неділю, та запобігає так званому “шатдауну” уряду, який міг призупинити роботу опівночі в понеділок.

Водночас Трамп звернувся до Конгресу із наступним закликом: “Я хочу значно зменшити марнотратні витрати і збільшити гроші для американського народу у вигляді 2 тисяч доларів для дорослого та 600 доларів для дитини”.

Він додав, що “надішле Конгресу перероблену версію проєкту, пункт за пунктом, із офіційним запитом про його анулювання та вилучення цих витрат”.

Конгрес США схвалив законопроєкт 21 грудня. Згідно із ним більшість американців отримає стимулюючу виплату в розмірі 600 доларів, а щотижневі виплати по безробіттю зростуть на 300 доларів.

Водночас сотні мільярдів доларів підуть на підтримку сфери охорони здоров'я, вакцинацію від коронавірусу, субсидії для постраждалих підприємств, ресторанів та театрів, фінансування шкіл, медичних установ тощо. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *