Суд над Порошенком: адвокати клопочуть про відведення усієї групи прокурорів на чолі з Венедіктовою

Політика

П’ятий президент України Петро Порошенко зайшов до будівлі Печерського райсуду Києва. Там сьогодні йому мають обрати запобіжний захід.

Про це свідчить трансляція засідання на сторінці партії “Європейська солідарність” у Facebook.

Засідання було заплановане на 14 годину дня. Його звинувачують у нібито неправомірному призначенні Сергія Семочка на посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

Після початку засідання адвокат Петра Порошенка клопотав про відведення генеральної прокурорки Ірини Венедиктової та інших членів групи прокурорів, що здійснюють розслідування. Він стверджував, що Порошенку вручили підозру з порушеннями.

Суддя Вовк, який розглядає справу, заявив, що має повноваження відвести лише тих прокурорів, які присутні на засіданні. На це адвокат сказав, що усіх інших зазначених прокурорів можна викликати до зали суду.

За декілька годин до цього під будівлею суду зібралися прихильники Порошенка. Там виступали активісти та ряд народних депутатів, а також дружина експрезидента та перед початком засідання й сам Порошенко. Після виступу він разом з адвокатами та низкою народних депутатів зайшов до будівлі суду.

Раніше повідомлялося, що Порошенко прибув у приміщенні Держбюро розслідувань на допит щодо призначення членів Вищої ради правосуддя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *