Стало відомо, на скільки знизився рейтинг партії "Слуга народу"

Політика

Рівень електоральної підтримки партії “Слуга народу” за рік знизився майже удвічі – від 36% до 17,5%.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

“Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України, найбільшу підтримку виборців отримала б Політична партія “Слуга народу” (за неї готові віддати свій голос 17,5% усіх опитаних або 26,5% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме)”, – йдеться у повідомленні.

За партію “Європейська солідарність” готові віддати свій голос 13% і 19,5%,  “Опозиційна платформа — за життя” — відповідно 13% і 18%, ВО “Батьківщина” — 6% і 9%,

З урахуванням похибки, шанси пройти до парламенту мають партії “Українська стратегія Гройсмана” — 4%, ВО “Свобода” — 3%.

Зазначається, що порівняно з груднем 2019 року знизився рівень електоральної підтримки партії “Слуга народу” (від 36% до 17,5% серед усіх опитаних). Рівень електоральної підтримки партії “Європейська солідарність” за цей період зріс від 7% до 13%, партії “Опозиційна платформа — за життя” — від 10% до 13%.

Рівень підтримки Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” не змінився (відповідно 6% і 6%), те ж само стосується партії “Сила і честь” (відповідно 3% і 4%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова від 4 до 9 грудня 2020 року методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, за даними опитування Центру Разумкова, президент України Володимир Зеленський став для 42% українців “Розчаруванням 2020 року”. Водночас він також очолює рейтинг “Політика року”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *