Разумков розповів, чи підтримає призначення Саакашвілі

Політика

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не впевнений, що підтримає призначення Міхеіла Саакашвілі до складу Кабміну.

Про це він заявив в інтерв'ю “РБК-Україна” .

“Я завжди говорив, що переймати досвід інших держав і залучати експертів у тих чи інших сферах – це дуже важливо. Але, все-таки, я думаю, що і в нашій команді достатня кількість колег, які могли б проводити реформи і бути корисними Кабінету міністрів. Станом на зараз, я не впевнений, що я буду повністю поділяти і підтримувати обговорювані кадрові призначення в уряд”, – сказав голова парламенту.

За словами Разумкова, думки у фракції щодо призначення Саакашвілі також розділилися.

“Уже ближче до засідання, якщо це питання буде винесено, ми побачимо розстановку сил. Хтось палко підтримує таку ініціативу, хтось виступає проти, хтось більш емоційно і політично, хтось підходить прагматично до цього питання, ґрунтуючись на базових цінностях. Зокрема, з якими ми йшли на вибори. Наприклад, таких, як більше нових осіб і відповідальність за ухвалення рішень”, – резюмував спікер ВР.

Нагадаємо, раніше у “Слузі народу” повідомили ТСН.ua, що лідера українського “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ. Сам Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського увійти до складу Кабміну. Політик зауважив, що пов’язує з командою Зеленського великі надії для України і готовий працювати у непростий час, коли на країну чекає дуже складний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *