Подав у відставку, то й подав – Саакашвілі про конфлікт Зеленського та Смолія

Політика

Експрезидент Грузії та голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі заявив, що не бачив особисто суперечки президента України Володимира Зеленського та керівника НБУ Якова Смолія. Про це він розповів в ефірі суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу” на 1+1.

Ведуча Наталія Мосейчук спитала, чи був Саакашвілі свідком цієї перепалки.

“За чутками неприємна ситуація сталася під час засідання Національної ради реформ позавчора за вашої участі і очевидно ви були свідком, коли між головою Нацбанку Смолієм і президентом України Володимиром Зеленським сталася така собі суперечка. Тому що президент вимагає від НБУ дешевих кредитів для бізнесу, а Нацбанк в силу певних причин, очевидно, озвучених президенту, цього не гарантує і не може забезпечити. І після цього Яків Смолій подав у відставку”, – сказала вона.

“Я цієї суперечки точно не бачив. Чесно кажучи, я навіть не помітив, щоб глава Нацбанку був на цій Нацраді, тому що він слова не подав і пропозиції не штовхав. Більш того, більшість людей, при всій повазі до Смолія, дізналися про те, що існує такий Смолій – глава Нацбанку, з новиною про його відставку. Більшість людей цим не цікавляться і, можливо, це на краще. Подав у відставку, то й подав. Нічого страшного в цьому нема. У нас набагато ширші проблеми, ніж Нацбанк”, – заявив Саакашвілі.

Раніше повідомлялося, що з посади йде голова Національного банку Яків Смолій. Це – його рішення, яке він сам пояснив систематичним політичним тиском на нього. Відтак – Смолій не допрацював цілих п'ять років до кінця терміну повноважень. Постанову про його звільнення президент Зеленський вже вніс до Верховної Ради. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *