Нові міністри в уряді: у "Слузі народу" заявили, коли Рада розглядатиме кадрові питання

Політика

Нових міністрів уряд сьогодні не отримає. Парламент розглядатиме кадрові питання в четвер, 17 грудня.

Як повідомили в ефірі ТСН.Ранок, про це журналістам заявив голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

За його словами, сьогодні (ред. – 16 грудня) нардепи лише розглянуть заяву на звільнення міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба.

Нагадаємо, парламентарі збиралися розглянути кадрові зміни у п'яти міністерствах – у справах ветеранів, екології, мінагрополітики, енергетики та міністерстві освіти. Напередодні кандидатури розглядалися на фракції більшості, але до єдиної думки “слуги народу” так і не прийшли. Найбільше запитань, каже Корнієнко, було до виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета. Раніше парламент ухвалив закон, який забороняє бути виконувачем обов'язків міністра більше 30 днів.

Раніше повідомлялося, що за словами депутатів, міністра Шкарлета можуть призначити на постійній основі, а от посаду міністра енергетики, посилену до рівня віце-прем’єр-міністра, може обійняти колишній керівник “Нафтогазу” Юрій Вітренко. Також обговорювалася кандидатура Романа Лещенка на посаду міністра аграрної політики та кандидатура Юлії Лапутіної, яка претендує на посаду міністра у справах ветеранів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *