"Не можемо залишити галузі без управління": Шмигаль обіцяє запропонувати кандидатури нових міністрів

Політика

Кандидатури на посади нових міністра енергетики й захисту довкілля та міністра освіти і науки найближчим часом Верховній Раді запропонує прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Про це прем'єр заявив 16 грудня під час засідання уряду.

Український прем'єр наголосив, що такі важливі галузі, як енергетика та освіта, не можуть бути без повноцінного управління. Як відомо, голова Міністерства енергетики й захисту довкілля подав у відставку, а обов'язки міністра освіти і науки тимчасово виконує Сергій Шкарлет, але за законопроєктом, його термін тимчасового перебування на посаді не може перевищувати трьох місяців.

“Дійсно, найближчим часом плануються нові призначення у декількох міністерствах. Для посилення нашої команди нещодавно, зокрема, Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який обмежує функціонал та роботи в.о. міністрів. І ми не можемо залишити такі важливі галузі як енергетика та освіта без повноцінного управління. Тому із повагою до рішення українського парламенту я пропонуватиму кандидатури відповідних міністрів”, – пояснив Шмигаль.

Нагадаємо, фракція партії “Слуга народу” запросила на учорашнє вечірнє засідання і президента Володимира Зеленського. Планували обговорювати низку кадрових питань щодо змін у Кабміні. Серед імовірних перестановок у Кабміні — нові міністри освіти, енергетики та голова Міністерства у справах ветеранів. 

Як відомо, того ж вечора, 15 грудня, міністр захисту довкілля та природних ресурсів та міністр у справах ветеранів подали заяви про звільнення.

Під час засідання 16 грудня Верховна Рада підтримала відставку міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба. “За” проголосував 251 нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *