"Монобільшість – це біда": депутат Палиця заявив, що парламент потрібно розпустити

Політика

Народний депутат від групи “За Майбутнє” Ігор Палиця заявив, що настав час президента Володимира Зеленського розпустити Верховну Раду.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу “Право на владу” на 1+1.

“Монобільшість – це біда для українського народу.  Кого оберуть наступного разу, буде вирішувати народ”, – наголосив депутат. 

Він запропонував провести нові вибори до Ради разом з місцевими, які заплановані на осінь.”Ця Верховна Рада повинна піти. Ваша монобільшість – це біда, це пліснява, яка оволоділа Україною”, – каже Ігор Палиця.

Своєю чергою, лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила, що не погоджується зі своїм колегою. За її словами, уся справа не в монобільшості. “Ви прекрасно знаєте, що монобільшості дає прямі вказівки президент України. І не монобільшість ухвалює рішення, вони інтелектуально не здатні будь-які рішення ухвалювати. Думаюча частина фракції в меншості, а ті, хто в більшості, голосують, не думаючи”, – висловилася депутатка. 

Нагадаємо, позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня 2019 року. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання пройшли п’ять партій: “Слуга народу” отримала 43,16% голосів, “Опозиційна платформа – За життя” – 13,05%, “Батьківщина” – 8,18%, “Європейська солідарність” – 8,10%, а “Голос” – 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *