"Маємо справу з лобі іноземних агентів": нардеп Дубінський розповів, хто і чому захищає Смолія

Політика

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський переконаний, що інтереси голови правління Нацбанку України Якова Смолія лобіюють “іноземні агенти”.

Про це парламентар заявив в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

“Хто такий Кваснєвський (експрезидент Польщі. – ред.)? Це глава наглядової ради компанії Burisma, пов'язаної з Миколою Злочевським. Ось хто такий Кваснєвський, який захищає сьогодні Смолія. Це Burisma, Злочевський та Порошенко. І ми сьогодні спостерігали з вами прекрасну піар-акцію із захисту Смолія. Адже це вся історія іноземних агентів на території України. Atlantic Council, яка від свого імені робить заяви про неприпустимість політичних переслідувань того ж Порошенка і робить заяви на захист Смолія, фінансується тією ж компанією Burisma Миколи Злочевського. І якщо ви пам'ятаєте плівки Олександра Оніщенка, то на цих плівках обговорюється, як Петро Олексійович буде ділити прибутки з видобутого газу в Україні в Миколою Злочевським та компанією Burisma. Тобто ми зараз маємо справу з лобі іноземних агентів, по суті, які підміняють собою іноземні держави. Вони чомусь мають нахабство заявляти це все від імені США. Це брехня абсолютна”, – заявив Дубінський.

Після заяви Смолія про відставку ввечері 1 липня генеральний директор інвестіційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала сказав: “Ми відкладаємо нові інвестиції, бо влада робить останні п'ять місяців абсолютно протилежне тому, що інвестори як внутрішні, так і міжнародні, очікують від них і радять ним. Це остання крапля. Можна тільки здогадуватись, які мотиви: повна некомпетентність або вмотивований Росією саботаж – стали причиною заяви про відставку Якова Смолія”.

Дубінський також вважає, що фракція партії “Голос” різко виступає проти відставки голови Нацбанку Якова Смолія через загрозу втрати “ключового спонсора” – інвестиційної компанії Dragon Capital.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *