Ляшко заявив, що пожартував щодо намірів йти в президенти в 2029 році

Політика

Головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко зізнався, що пожартував у нещодавньому інтерв'ю, коли заявив, що може взяти участь у президентських виборах в 2029 році. Однак можливу участь у виборах міського голови Києва він коментувати не захотів.

Про це 1 липня Ляшко заявив у ефірі програми “Мокрик По Живому”. 

“Це був жарт, і ми повинні це розуміти, – сказав головний санлікар щодо можливості йти в президенти. – Якщо ми у 2029 році будемо пам’ятати прізвище Ляшко, головний державний санітарний лікар, який може впливати на країну… але я думаю, що ні”, – пояснив він.

Про свої мерські амбіції Ляшко говорити відмовився. “Будемо коментувати, коли зникне слово чутки, коли буде офіційна позиція”, – заявив він. Головний санлікар також ухилився від питання про зустрічі з Зеленським та Єрмаком з приводу балотування у мери. Він лише зазначив: “Я підтримую довіру президента до мене як до головного санітарного лікаря, якщо буде така розмова, думаю, ви почуєте офіційну позицію і президента, і головного санлікаря”.

Раніше Віктор Ляшко в ефірі “Сніданку з 1+1” заявляв, що думає про кар'єру політика. Він також зазначав, що йому не пропонували бути представником “Слуги народу” на виборах мера Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *