Комітет Ради відмовився розглядати постанову про відставку Авакова

Політика

1 липня комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності відмовився розглянути постанову про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це повідомили у пресслужба партії “Голос”.

Як зазначається, постанову не розглянули попри те, що проєкт мав понад необхідної кількості підписів — 55-ти народних депутатів.

“Більшість членів комітету віддала перевагу розгляду питання тимчасової спеціальної комісії, присвяченої футболу, а не питанню перебування Авакова на посаді”, – додали там.

5 червня у Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Документ підписали 55 нардепів, які вимагають відправити Авакова у відставку, зокрема через події у Кагарлику та Броварах.
У цей час в Києві десятки людей вийшли під стіни парламенту. Один із учасників мітингу підпалив себе на знак протесту проти очільника МВС.
Фракція “Голос” почала збирати підписи для проведення позачергового засідання Ради, щоби розглянути відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту включити до порядку денного сесії проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України. Сам проєкт постанови під час засідання комітету не обговорювався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *