Колишній голова АМКУ за Януковича та МВС за Ющенка подав декларацію на посаду заступника голови Мінфіну

Політика

Колишній очільник Антимонопольного комітету України за президентства Віктора Януковича та міністр внутрішніх справ за президентства Віктора Ющенка Василь Цушко подав декларацію на посаду заступника міністра фінансів.

Про це йдеться на офіційному сайті НАЗК.

Цушко подав декларацію увечері 23 квітня. У ній він вказав у власності дві земельні ділянки в Одеській та Київській областях, а також квартиру на 115 квадратних метрів у Києві. Окремо Цушко вказав і наявність автомобіля Infiniti FX35 2006 року випуску.

Василь Цушко є досвідченим українським політиком – він чотири рази обирався депутатом Верховної Ради України, а також свого часу був лідером Соціалістичної партії України. У своїй декларації він вказав, що і досі є її членом.

У 2006-2007 роках Цушко був міністром внутрішніх справ, однак згодом звільнився за станом здоров’я. Також він був міністром економіки в уряді Азарова у 2010 році, а від 2011 до 2014 року очолював Антимонопольний комітет України. У тому ж році він планував балотуватися у президенти, однак згодом зняв свою кандидатуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *