Кадрові питання: які міністерства залишились без очільників

Політика

У середу, 16 грудня, Верховна Рада України відправила у відставку з посади міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба. Питання звільнення міністра охорони довкілля Романа Абрамовського відклали. Ще два міністерства залишаються без очільників.

Про це йдеться 16 грудня в сюжеті ТСН.19:30.

Так, у Міністерстві освіти і науки виконувач обов’язків міністра Сергій Шкарлет, а у Міністерстві енергетики Юрій Бойко. Його попередниця Ольга Буславець виконувала обов’язки міністра від квітня до листопада. Її мали призначити ще у березні, але тоді президент Володимир Зеленський відкликав її кандидатуру через те, що у монобольшості виступили проти неї.

А сьогодні детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) опублікували фрагмент розмови не названого “топменеджера” великої енергетичної компанії та іноземця про призначення жінки на посаду глави Міненерго. Цю розмову нібито перехопили навесні, а після неї саме Буславець призначили виконувати обов’язки міністра.

“Є один кандидат, жінка, з якою у нас добрі відносини. Якщо за неї проголосують, це достатньо полегшить наше життя. Її остання посада в міністерстві була директор Департаменту електроенергії. Вона в курсі всього, і я сподіваюсь, що вона зможе… Отже, вона – моя остання надія”, – йдеться у записі.

Нагадаємо, що кандидатури на посади нових міністра енергетики й захисту довкілля та міністра освіти і науки найближчим часом Верховній Раді запропонує прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *