Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії ще на пів року

Політика

Члени Європейського Союзу продовжили економічні санкції проти Росії на пів року. Рада ЄС прийняла рішення продовжити обмежувальні заходи до 31 липня 2021 року.

Про це у четвер, 17 грудня, повідомляє пресслужба Ради Євросоюзу.

“Сьогодні Рада прийняла рішення продовжити обмежувальні заходи, що діють в даний час відносно окремих секторів російської економіки”, – йдеться в заяві Ради.

Нагадаємо, лідери ЄС під час саміту у Брюсселі у четвер, 10 грудня, погодили подовження ще на пів року – до кінця липня 2021 року – економічних санкцій проти Росії через порушення нею територіальної цілісності України. Європейські лідери констатували, що прогресу в імплементації мінських домовленостей не відбулося, тому санкції проти Росії підлягають подовженню. 

Вперше санкції проти РФ у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів у ЄС запровадили у 2014 році. Щоразу вони оновлюються.

Так, посли Європейського Союзу 9 вересня проголосували за подовження санкцій проти РФ за незаконну анексію Криму. Також антиросійські обмеження поширили на росіян, які брали участь у будівництві Керченського мосту. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *