"Якби не тест, і не помітив би": Новинський розповів, як в нього виявили коронавірус

Політика

Народний депутат Вадим Новинський каже, що ймовірно міг би і не помітити в себе коронавірусну інфекцію, якби за порадою знайомих не звернувся до медиків. Про це нардеп розповів ТСН телефоном.

“Все прекрасно. Скажу, що мені наполегливо рекомендували, оскільки були деякі особи, з якими я спілкувався, які захворіли, пройти тести. Я зробив все необхідно, мені перевірили легені. Я сказав, раз я вже тут, робіть мені все. КТ легень показало, що все чисто. Температура, от щойно поміряв, 36,8 – протягом дня стабільна. Якби тест не робили, ніхто б нічого і не помітив, я почуваюся дуже добре, кожен день гуляю по 12-15 кілометрів”, – запевнив Новинський.

Втім, від шпиталізації депутат не відмовився, лікування проходить не в Олександрівській лікарні. Сам медичний заклад не називає, але зауважує, що сплачує за лікування з власної кишені.

“Я залишився у лікарні, мені сказали, що буде за краще кілька днів полежати. Упіймали самий початок COVID-19, вочевидь, він тільки-тільки з’явився в мене. Ймовірно довго організм боровся”, – каже депутат.

Як відомо, перший тест на коронавірус у депутата Вадима Новинського виявився позитивним, згідно з протоколом, тест мають повторити для більш точного діагнозу. За день до того, як депутат дізнався про діагноз, він спілкувався з предстоятелем УПЦ МП Онуфрієм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *