Голову Конституційного суду викликають до Офісу генпрокурора для вручення підозри

Політика

Голову Конституційного суду України Олександра Тупицького викликають на 28 грудня до Офісу генерального прокурора для вручення підозри.

Про це йдеться 24 грудня в сюжеті ТСН.19:30.

Так, до вже відкритого кримінального провадження Державним бюро розслідувань щодо придбання Тупицьким земельної ділянки в окупованому Криму, що можуть кваліфікувати як державну зраду, додасться підозра у перешкоджанні роботі Конституційного суду та тиску на свідка.

Докази перешкоджання і тиску правоохоронці отримали із записів аудіоплівок.

В Офісі президента вважають, що ці записи отримані законно і дають підставу для відкриття кримінального провадження.

У Конституційному суді заявляють, що підготували низку запитів до Офісу генпрокурора і вважають, що результати їхнього розгляду мають бути враховані під час повідомлення про підозру.

“Оприлюднені плівки, у яких фігурує голова Конституційного суду Тупицький, вже свідчать про те, що він не відповідає тим критеріям судді Конституційного суду, які закріплені в Конституції”, – заявив представник президента України в Конституційному суді України Федір Веніславський.

Як повідомлялося раніше, 23 грудня детективи Національного антикорупційного бюро України вручили особисто голові Окружного адміністративного суду Києва повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду. НАБУ та САП чекають підозрюваного 5 січня 2021 року на наступному судовому засіданні ВАКС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *