Екснардеп звинуватив Криклія в тому, що українці застрягли в ОАЕ

Політика

Як заявив екс-депутат Верховної Ради Леонід Ємець, така ситуація склалася через відмову міністра інфраструктури Владислава Криклія дати згоду на виліт двох літаків, які повинні були повернути в Україну понад 300 українців.

“Один рейс FlyDubai повинен був вилетіти з Дубая 25 квітня, ще один – AirArabia з Шарджі 28 квітня. Цими рейсами повинні були прилетіти не уристи, а громадяни, які працювали в ОАЕ. Через карантин вони втратили роботу і не можуть залишитися, оскільки в ОАЕ високі ціни на житло та проживання. Всі ці люди через українське посольство знайшли літаки, повністю оплатили рейс в одну сторону і підписали згоду на добровільну обсервацію. Вони також проплатили проживання в санаторії Жовтень під Конча-Заспою і домовилися про супроводі поліції до місця обсервації. Вони не можуть з Дубая і Еміратів дійти пішки або доїхати на машині, у них є один шлях – літаком. І єдине, що їх не пускає додому, це відмова міністра Криклія дати їм дозвіл на переліт”, – заявив колишній нардеп.

За словами Ємця, для першого рейсу такий дозвіл спочатку дали, а потім в день вильоту забрали. Так само до останнього тягнули і з іншим рейсом. Ніякого пояснення, чому така позиція міністерства, нікому не надано.

“Неофіційно, ходять чутки, що таким чином закривають дірки в бюджеті приватних українських авіакомпаній. Така ситуація є неприйнятною з будь-якої точки зору: юридичної, людської моралі, здорового глузду. В Конституції України сказано: “Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну”, – додав Ємець.

Раніше народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський заявив, що міністр інфраструктури Владислав Криклій змінив керівництво державного порту “Південний” і призначив керувати ним людину Ріната Ахметова – Олександра Смирнова. Смирнов нібито є “смотрящим” від Ахметова за портової галуззю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *