Двоє міністрів Кабміну подали заяви на звільнення

Політика

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів та міністр у справах ветеранів 15 грудня подали заяви про звільнення. Їхнє рішення розглянуть профільні комітети завтра, 16 грудня.

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

Своєю чергою, Разумков доручив комітетам уранці середи розглянути заяви про відставки, щоб їх змогли винести на пленарне засідання.

“Я прошу комітети зібратися завтра розглянути з ранку ці питання, щоб ми могли винести їх на пленарне засідання. Даю відповідне доручення”, – сказав Разумков під час засідання Ради увечері 15 грудня.

До слова, станом на сьогодні очолює Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський, а Міністерство у справах ветеранів – Сергій Бессараб.

Зазначимо, що Роман Абрамовський працював на посаді Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів від 19 червня 2020 року. Він закінчив Київський національний університет внутрішніх справ у 2006 році та отримав диплом за спеціалізацією “юрист”.

А Сергій Бессараб був призначений міністром у справах ветеранів 4 березня 2020 року. До цього був командувачем АТО, заступником начальника Генштабу ЗСУ, першим заступником командувача Сухопутних військ ЗСУ, начальником Територіального управління “Північ” тощо. Має звання генерал-лейтенанта.

Нагадаємо, фракція партії “Слуга народу” запросила на сьогоднішнє вечірнє засідання і президента Володимира Зеленського. Планують обговорювати низку кадрових питань щодо змін у Кабміні. Серед імовірних перестановок у Кабміні – нові міністри освіти, енергетики, й голова Міністерства у справах ветеранів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *