Чороновол відмовилась свідчити у ДБР у справі про вбивство

Політика

Слідчі Державного бюро розслідувань запросили на допит колишню депутатку Тетяну Чорновол. Минулого тижня у її будинку провели обшуки, самій Чорновол оголосили про підозру в умисному вбивстві, йдеться у ТСН.12:00.

Тетяну прийшли підтримати близько 20 депутатів та колишніх депутатів “Європейської солідарності”. Винною вона себе не вважає і каже, що загиблий у офісі партії помер вже після того, як пожежу погасили. Начебто в нього в кишенях були знайдені якісь жорсткі диски, тому, за версією Чорновол, він проник у приміщення після пожежі та намагався викрасти інформацію.

“Я визнаю те, що я брала участь у Революції Гідності. Я брала участь активну, зокрема, і 18 лютого 2014 року, від самого ранку до самого ранку наступного числа. Я підпалювала офіс Партії регіонів, щоб відволікти карателів від Маріїнського парку, які почали вбивати активістів Майдану. Так, я це робила. Але свідчення я зараз давати не буду по тій причині, щоб не дати їм можливість притягувати інших майданівців по моїх свідченнях”, – заявила Чорновол на сходах ДБР.

Також заявила, що її мають після допиту доправити до суду, де її ймовірно арештують. Як стало відомо ТСН, суд дійсно запланований, однак обвинувачення клопоче не про тримання під вартою, а про домашній арешт.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *