Звуглений ліс і густий дим: який вигляд наразі має охоплена полум’ям Чорнобильська зона

Події

Станом на ранок 14 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рятувальники продовжуть гасити пожежу на території Корогодського, Дитятківського, Паришівського та Денисовецького лісництв.

За десять днів полум'я вже знищило тисячі гектарів лісу, від пожежі загинули і постраждали сотні тварин. Усю Чорнобильську зону затягнуло густим димом.

Нагадаємо, 4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Станом на 14 квітня пожежа у Чорнобильській зоні триває вже десятий день поспіль і вона стає все більш масштабною та загрозливою, оскілки вогонь вже впритул підібрався до сховища радіаційних відходів “Підлісний”, що поряд із ЧАЕС. 

Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *