Зірки у СІЗО: Мін'юст вигадав, як соціалізувати ув'язнених підлітків

Події

Проблему соціалізації підлітків, які перебувають за ґратами за злочини, взялися вирішити у Мін'юсті. Для цього створили пілотний проєкт і планують запрошувати у СІЗО відомих українських спортсменів, артистів та лідерів думок. Першим кілька годин за ґратами із підозрюваними провів колишній гравець збірної України з футболу Владислав Ващук.

Про це йдеться 17 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

У Лук'янівському СІЗО в одному з корпусів, де перебувають в очікуванні рішення суду за скоєні злочини ті, кому ще немає вісімнадцяти, сьогодні відбулася зустріч з колишнім захисником збірної України – Владиславом Ващуком.

Ексфутболіст не приховує: для нього це незвичний досвід. Каже, що хотів напередодні свят підняти хлопцям настрій і продемонструвати, що краще займатися спортом, ніж порушувати закон та сидіти за ґратами.

Врятувати від гнітючої тюремної атмосфери, поганого впливу інших ув’язнених та підготувати до нормального життя на волі – головна цього мета проєкту, кажуть чиновники.

“Ми повинні їх повертати до нормального життя  з тим, щоб вони не залишалися в своїх сферах чи оточенні, яке схильне до вчинення злочинів. Показувати їм зайняття чи можливі активності, де вони можуть реалізовувати свою енергію, де можуть реалізовувати свій потенціал і змінювати оточення”, – говорить міністр юстиції Денис Малюська. 

Проєкт фінансується спонсорами. У планах активності не тільки для хлопців, а й для дівчат. Тому закликають відомих українців витягати дітей з кримінального світу спільно.

Нагадаємо, правоохоронці затримали підозрюваних у жорстокому вбивстві таксистки в Одеській області. Ними виявилися хлопці віком 17 та 18 років – жителі міста Южне. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *