Жінка, яка залишила одну дитину з народженої двійні в пологовому, забере і друге немовля

Події

На Житомирщині мама передумала і вирішила забрати хвору новонароджену донечку додому. ТСН розповідала історію жінки, яка народила двійню. Хлопчик народився здоровий, а у дівчинки виявили вроджену ваду серця. 

Матір забрала додому тільки сина, а хвору доньку, попри вмовляння медиків, залишила у пологовому. Свій вчинок жінка пояснила тим, що родина бідує і не має грошей на операцію.

Після розголосу чимало людей висловили бажання вдочерити дівчинку. Але матір все ж дослухалася до порад медиків не розділяти двійнят. У дівчинки тепер є чимале придане, адже небайдужі українці засипали  малечу подарунками.

“Мама забере дитину і буде далі опікуватися нею. Але враховуючи, що далі йдуть великі свята, ми вирішили, що  дитинка перебуде свята у перинатальному центрі. Так буде безпечніше для всіх, а вже після свят  вона приїде і забере”, – розповіла завідувачка відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених Житомирського обласного перинатального центру Майя Смоляр.

Як раніше повідомлялось, у цій родині вже є двоє старших дітей. Медики кажуть, хоч вада серця досить важка, операція має виправити ситуацію, і такі операції роблять безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *