Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА: що про нього відомо

Події

Президент Володимир Зеленський призначив головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. 

Відповідний указ № 585/2020 глава держави підписав 24 грудня – йдеться на сайті президента. 

Як відомо, Андрій Бойчук народився у 1976 році в м. Івано-Франківську. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (інженер-механік).

Від 2002  до  2011 років працював у газотранспортній  сфері – у  різних філіях управління магістральних газопроводів ПАТ “Укртрансгаз” НАК “Нафтогаз України”.

У 2014-2015 роках був директором Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Також був помічником-консультантом нардепа Андрія Парубія з питань енергетичної безпеки та нафтового сектора.

Під час Революції Гідності був сотником 37-ї сотні Самооборони Майдану. Після втечі Віктора Януковича, сотня взяла під посилену охорону 93 дипломатичні установи в Києві.

Займається волонтерською діяльністю. Від початку пандемії заснував  Благодійний  фонд  “​Центр  волонтерських  ініціатив”​.

Нагадаємо:

У листопаді 2020 року з посади голови Івано-Франківської ОДА звільнили 43-річного Віталія Федорова. Його роботу критикували президент і міністр розвитку громад і територій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *