Зеленського просять посмертно присвоїти звання Героя України меру Харкова Геннадію Кернесу

Події

Президента України Володимира Зеленського просять присвоїти звання Героя України померлому меру Харкова Геннадію Кернеса. Це найвища державна нагорода.

Така петиція від місцевого мешканця Олесандра Дружанова з'явилася на офіційному сайті Офісу президента.

На думку ініціатора збору підписів, Геннадій Кернес внес вагомий вклад у розбудову країни та формування сучасної ефективної системи керування містом-мільйонником.

“Останні 16 років свого життя, Геннадій Адольфович присвятив служінню своїй країні, її громадянам і звичайно ж харків'янам, яких він любив не менше, ніж своє, завжди дороге йому, рідне і таке улюблене ним місто Харків. Його девіз: “На благо міста і всіх харків'ян” став втіленням у життя іншої тези “Не словом, а ділом””, – написав Дружанов.

Олександр Дружанов попросив президента присвоїти меру Харкова найвищу державну нагороду – Героя України (посмертно), “як найкращому та видатному міському голові за всю історію міста Харкова та сучасної держави, та за вагомий внесок у розбудову органів місцевого самоврядування”.

Нагадаємо, 17 грудня у німецькій лікарні помер очільник Харкова Геннадій Кернес. Він лікувався в клініці “Шаріте”, куди потрапив у вересні через ускладнення коронавірусу. У місті оголосили дні жалоби і вже почали готуватися до похорону. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *