"Заслуговує на пам'ятник": політики відреагували на смерть Кернеса

Події

17 грудня стало відомо про смерть Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Українські політики відреагували на смерть мера Харкова.

Слова співчуття рідним та близьким Геннадія Кернеса вони висловили у соцмережах та у ЗМІ.

“Він мені запам'ятався сильним керівником з харизмою, інколи досить емоційним, але, в той же час, справедливим. Про покійників погано не говорять, тому земля йому пухом. Я думаю, що в місті Харкові обов'язково встановлять пам'ятник Генадію Кернесу, він це заслужив. І, мабуть, це буде на центральній площі”, – сказав нардеп зі “Слуги народу” Олександр Качура.

“Невосполнимая утрата. Ушел из жизни Геннадий Адольфович Кернес. Выдающийся человек. Лучший мэр, который бесконечно любил наш Харьков и сделал из него процветающий и успешный город. Светлая память. Искренние соболезнования родным и близким”. – написав у соцмережі екснардеп Дмитро Шенцев.

“Дуже важко. Ми сподівалися до останнього. Ми розуміли, що якщо він піде з життя, це буде дуже велика втрата для нас, для команди, для міста, для харків'ян. Мені телефонують харків'яни й ставлять тільки одне запитання: це правда? Я відповідаю: так. Після цього я чую тільки один звук – ридання. Харків плаче”, – сказала в ефірі каналу “Україна-24” заступниця мера Харкова з питань охорони здоров'я та соціального захисту Світлана Горбунова-Рубан.

“Дуже шкода чути сумну новину про смерть мера Харкова Геннадія Кернеса, хорошого друга Ізраїлю. Мер Кернес багато зробив для свого міста, і багатьом буде його не вистачати. Співчуття його родині “, – написав у твітері посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон.

“Он жил так, что память о нем победит саму смерть. Мои самые искренние соболезнования всем, кому был дорог Геннадий Кернес. Вечная Память”, – написала у своєму телеграм-каналі ексміністерка юстиції Олена Лукаш.

Нагадаємо, що серце харківського мера Геннадія Кернеса зупинилося сьогодні, 17 грудня у Німеччині, де він лікувався від коронавірусу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *