"Задоволений, що не було бюджетної ночі": Разумков прокоментував кошторис-2021

Події

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков задоволений, що депутати змогли 15 грудня ухвалити кошторис на наступний 2021 рік без бюджетної ночі. 

Про це голова парламенту розповів в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Він наголосив, що бюджет ухвалили “майже вчасно”, хоч проєкт документа до другого читання потрапив на тиждень пізніше, ніж необхідно.

“Попрацювали ефективно профільні комітети. До другого читання щось виправили, якісь конфліктні ситуації змогли врегулювати. З одного боку я задоволений, що не було бюджетної ночі. Це не добра традиці. Але слід зауважити, що ми вже другий рік ухвалюємо його вчасно. Цьогорічна кількість голосів “За” показова – 289 депутатів підтримали документ”, – розповів Разумков. 

За його словами, приймаючи документ, парламентарі опиралися на запропоновані Кабміном цифри та соціально-економічної ситуації, яка склалася в країні.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 15 грудня у другому читанні та загалом ухвалила державний бюджет на наступний 2021 рік. За відповідне рішення на засіданні проголосувало 289 депутатів. Нардепи голосували так: “Слуга народу” — 225 голосів; “За майбутнє” — 21 голос; “Довіра” — 20 голосів; “Батьківщина” — 12 голосів;
позафракційні — 11 голосів.

Водночас “Опозиційна платформа — за життя”, “Європейська Солідарність” і “Голос” не віддали жодного голосу за ухвалення бюджету на 2021 рік. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *