Винна та сирна дегустації, термальні басейни та пам'ятки історії: як недорого відпочити на Закарпатті

Події

Іноземець мимоволі – так про свою подорож на Закарпаття відгукується журналіст ТСН Мирослав Ганущак та розповідає, як відпочити там смачно, весело та недорого. Спецпроєкт “Україна All inclusive” відкриває секрет подорожей закордон, не перетинаючи кордонів.

Про це йдеться 24 грудня у сюжеті ТСН.19:30

Вари – українське село, у якому майже не розуміють української мови. У Варах висять угорські прапори, всюди написи угорською і навіть угорська реєстрація автомобілів. Однак це Закарпатська область України. Так, 98% місцевих – угорськомовні. І для більшості це єдина мова спілкування. Потрапити до такої екзотики з Києва можна за ніч потягом до Мукачева (близько 500-600 грн місце в купе) і ще пів години автобусом до міста Берегове.

В одному із тутешніх готелів – родинній садибі Ковачів – вартість проживання з людини всього 150 гривень.

Серед цікавих екскурсій – відвідання місцевої реформаторської церкви, а головне – її вежі, з якої видні чудові краєвиди. 

Є на що подивитися і у сусідньому райцентрі Береговому. Тут красивий історичний центр і безліч пам'ятників людям, яких пересічні українці навряд чи знають. 

Крім того, у Береговому є термальні басейни просто неба. Коштує таке задоволення 400 грн на день. Місцеві кажуть, що ця вода цілюща і таке відігрівання організму лікує судини і опорно-руховий апарат. У таких басейнах можна влаштувати собі літо посеред зими.

Також можна відвідати безкоштовний контактний зоопарк на фермі в селі Іза.

Крім того, у Берегівському районі можна спробувати знаменитий бограч та покуштувати сир вурда. Екскурсія та дегустація сиру обійдеться у 170 грн.

Дорослі розваги знаходяться за 10 кілометрів. Там можна побувати у виноробні родини Парасок.  Дегустація за домовленістю і здебільшого безкоштовна. “На дегустацію ми більш ніж 6-8 сортів не даємо, бо це вже п'янка називається, а не дегустація”, – зазначає господар виноробні. 

Ціни за пляшку – від ста гривень. Місцевою родзинкою називають сухий мускат.

Чотири дні журналісту ТСН на Закарпатті обійшлися всього у 2 тисячі гривень. Проживання коштувало 600 грн, харчування – 800, а на розваги було витрачено 600 грн.

Читайте також: 

Вуйки Славського, “болотяні” води Берегового і затишний Паланок: зимовий автопробіг
Здорова альтернатива морю: 5 унікальних термальних курортів Закарпаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *