"Все попереду, все обовʼязково буде": Зеленський оцінив роботу Венедіктової

Події

Президент Володимир Зеленський заявив, що генпрокурорка Ірина Венедіктова наразі “показує, що бандитів спіймали більше”. Водночас, як зауважив Зеленський, у неї немає всіх можливостей.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню “Фокус”, опублікованому 25 грудня.

“Так, вона повинна прийти з результатами. Вона зараз показує, що бандитів спіймали більше. Нещодавно вони дійсно закрили відомих “скрутчиків” ПДВ, які “скручували” 20 млрд грн. Це дійсно історична подія. Але про це не говорять наче про Єрмака (Андрія Єрмака, главу ОП. – Ред.), тому не дуже цікаво”, – сказав глава держави. 

Водночас на запитання журналіста про те, як просувається кримінальна справа щодо народного депутата, колишнього президента України Петра Порошенка, Зеленський порадив звертатися до правоохоронних органів і запевнив, що не має права питати про це у генпрокурорки.

“Вона сама знає, що повинна всіх злодіїв посадити. Це її завдання. Хоча зрозумійте, що у неї немає всіх можливостей. Все попереду, все обовʼязково буде. Ще є авіакатастрофа нашого військового літака Ан-26 на Харківщині. Всі думали, що ніхто не буде покараний, але всіх покарають. Є три підозри військовопосадовцям, які входять до топвійськових країни. Триває слідство. Вважаю, що це велика справа, але для більшості це не гучно, оскільки всі чекають, коли посадять Порошенка”, – заявив президент. 

Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що якщо генеральна прокурорка Ірина Венедіктова не буде показувати результати у боротьбі з корупцією в Україні, він може вплинути і запропонувати іншу кандидатуру. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *