Владика Павло розповів про стан здоров'я і долю гуманітарної допомоги з Росії

Події

Росія зверталася до керівництва Києво-Печерської Лаври з пропозицією відправити гуманітарний вантаж. Про це ТСН.19:30 розповів намісником Лаври Павло.

На пропозиції владика Павло відповів, що братія Лаври вже виписується з лікарні, гострої необхідності в ліках та засобах захисту немає. Сам намісник Лаври переконує, що вже перебуває на самоізоляції вдома і почувається добре.

На запит ТСН в Мінсоцполітики повідомили, що таке прохання надійшло, але не чотири доби тому, а лише сьогодні і без необхідних документів.

До слова, упродовж доби дев'ять священнослужителів у столиці: п'ятеро – із Києво-Печерської лаври, троє – із Покровського Голосіївського чоловічого монастиря, одна – із жіночого монастиря святого Пантелеймона. Наразі на карантин зачинені Києво-Печерська Лавра, Іонинський та Покровський Голосіївський чоловічі монастирі.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *