Відвідувати кладовища у поминальні дні заборонено: за порядком стежитимуть понад 20 тисяч поліцейських

Події

Головам обласних та Київської міської державної адміністрацій доручили заборонити громадянам відвідувати кладовища, місця окремих поховань у традиційні післявеликодні поминальні дні, крім випадків, коли відбувається поховання.

Про це повідомляє пресслужба поліції 25 квітня.

Таке рішення ухвалила 21 квітня Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Також, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей рекомендовано закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого за умови дотримання протиепідемічних правил. 

Поліцейські разом із нацгвардійцями під час проведення поминальних днів забезпечуватимуть правопорядок та стежитимуть за дотриманням карантинних обмежень. Зокрема поблизу кладовищ будуть чергувати посилені патрулі.

Аби не допустити порушень, до несення служби буде залучено понад 22 000 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. 

Нагадаємо, що у Києві закрили усі кладовища та перенесли поминальні дні. У столиці напередодні Великодня запровадили іще суворіші карантинні заходи. Голова Віталій Кличко заявив, що представники церков рішення влади підтримали. Зокрема, і в тій його частині, що стосується перенесення поминальних днів із кінця квітня на початок червня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *