В Україні скоро можна буде реєструвати місце проживання онлайн: Кабмін схвалив постанову

Події

В Україні започатковують експериментальний проєкт з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі. Відповідну постанову схвалив уряд. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України. 

Послуга буде доступна від 1 квітня 2021 року для:

неповнолітніх дітей віком від 14 до 18 років за адресою місця проживання батьків чи одного з них
українців, які мають ID-картку, — за адресою житла, якщо особа володіє житлом або отримала електронну згоду на реєстрацію від власника чи співвласника житла.

Зазначимо, що наразі цей сервіс доступний лише для дітей до 14 років у Харкові на порталі державних послуг Дія. На перших етапах послуга працюватиме у тестовому режимі в деяких містах України.

“Подати заявку на отримання послуги можна буде на порталі Дія. Скорочується кількість документів та запроваджується взаємодія між інформаційними системами та реєстрами. Отримати інформацію про результат та статус послуги можна буде у кабінеті громадянина на diia.gov.ua”, — сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Нагадаємо, в Херсонській області з'явиться дата-центр з інвестиціями в 1 млрд доларів. Перший в Україні масштабний технологічний проєкт вирішуватиме глобальну світову проблему швидкісної обробки даних. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *