В передчутті Нового року: як стильно декорувати свій дім, аби з'явився святковий настрій

Події

Сріблястий та золотавий – класика в новорічному декорі. Тож більшість осель прикрашають саме в цих кольорах, кажуть декоратори. Однак цьогоріч серед трендів – чорний. Чи пов’язана така тенденція з пандемією COVID-19, дизайнери не зізнаються. Проте радять усе ж таки прикраси обирати під колір інтер’єру.

Хтось прикрашає оселю дорогими іграшками, хтось робить їх власноруч. Деякі відмовляються від ялинки взагалі. Про це йдеться 26 грудня в сюжеті ТСН.19:30.

У співачки Камалії родинна традиція – прикрашати ялинку разом із дітьми. Іграшки докуповують кожного року. Прикраси – на будь-який смак: скляні, розписні чи хендмейд. Та найдорожчі, каже мати двох доньок, виготовлені ними власноруч.

У будинку на Київщині сім'я прикрашає штучну ялинку заввишки в 4,5 метри. Зазвичай, Камалії допомагають хатні помічники. І дизайнерів, переконує, не запрошує. Увесь процес триває кілька днів. Окрім великої ялинки, на столах іще кілька маленьких. А для більшої святковості, яскраві казкові персонажі.

А пенсіонерка Ніна Волкова, яка живе на Чернігівщині, цього року вирішила зробити собі особливу ялинку і прикрасила її фотографіями різних років.

“Тепер вона насичена подіями. Тому що там теж були почуття, були події, були настрої, були люди близькі”, – пояснює жінка.

Окрім ялинки додає ще кілька прикрас і в будинку вже є атмосфера свята.

А майстриня ручної роботи Євгенія Пасічник всі новорічні прикраси виготовила сама – ялинка велика та маленька, композиції на стіл та стіни – кожна деталь декору тут унікальна. Її іграшки ніби витвір мистецтва: обтягнуті оксамитом, прикрашені ліпниною чи стразами.

Новорічні прикраси Євгенія виготовляє вже 6 років. Більшість, зізнається, дістається друзям чи йде на продаж. Але щороку донька обов'язково отримує нову незвичну прикрасу.

Киянка Людмила Врагалева доводить, що новорічний настрій у квартирі можливий без ялинок і прикрас.

Флорист-декоратор Май Маяковський зазначає, що у кожному інтер'єрі є переваги за кольором. У холодному – це холодне. У теплому, класичному, радить ставити золоту, яскраву ялинку, з червоним.

Композиції на стіл чи двері, камін чи дзеркало, фігури казкових героїв чи просто яскраві інсталяції. Обмежувати кількість прикрас не варто, каже декоратор. Що більше їх, то святковішим буде будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *