В окупованому Криму тріснула 55-метрова копія Керченського мосту: вона досі відкрита для пішоходів

Події

У Керчі тріснула мініатюрна копія Керченського мосту, який встановили в Комсомольському парку близько року тому. Попри наявність тріщин артоб'єкт не закрили – він все ще доступний для пішоходів.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Перші тріщини з'явилися на об'єкті на початку осені 2020 року. Голова російської адміністрації Керчі Сергій Бороздін стверджував, що ремонтні роботи виконає фірма ТОВ “Стройгарант”, яка монтувала цей об'єкт.

За спостереженнями ЗМІ, нині під копією мосту видно сліди штукатурних робіт, однак на конструкції досі є розриви та поздовжні тріщини.

Зазначимо, копія Керченського мосту завдовжки 55 метрів і вагою 2,5 тонни була встановлена в керченському парку восени 2019 року, місцева влада заявляла, що об'єкт приваблюватиме туристів і служитиме “точкою тяжіння” людей.

Автодорожню частину мосту через Керченську протоку відкрили для руху легкових автомобілів у травні 2018 року, пізніше було відкрито рух вантажного транспорту.
23 грудня окупанти відкрили залізничну частину “кримського мосту”, що сполучає анексований півострів із Росією. На запуск незаконної переправи очільник Кремля Володимир Путін прибув кримським потягом.
У представництві президента України в АР Крим заявили, що відкриття залізничної частини “кримського мосту” є незаконною і порушує державний суверенітет і територіальну цілісність України, як і поїздка російського президента щойно відкритою переправою.
Європейський Союз і США розкритикували часткове відкриття Керченського мосту між російською територією і анексованим Кримом. Українська сторона вийшла з договору з Росією про будівництво мосту в 2014 році – після анексії Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *