В Офісі президента готують законопроєкт, який введе покарання за публікацію розмов чиновників

Події

В Офісі президента працюють над законопроєктом, який дозволить притягувати до відповідальності за публікацію таємних розмов чиновників. 

Про це в опублікованому 30 червня інтерв'ю Washington Post повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

В ОП мотивують ухвалення такого закону необхідністю “захищати державну безпеку”. Одна про яке саме покарання за публікацію дописів йдеться в документі Єрмак не уточнив.

“Це не нормально, коли хтось записує главу держави. (Йдеться про плівки перемовин Петра Порошенка і Джо Байдена). І не важливо, чи цей незаконний вчинок здійснив громадянин України через якісь внутрішні мотиви, чи за цим стоять якісь іноземні спецслужби”, – говорить він.

Нагадаємо, 19 травня ексрегіонал Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, на яких нібито записані розмови тоді ще президента України Петра Порошенка, віцепрезидента США Джо Байдена і глави Держдепу Джона Керрі. ДБР відкрило справу через прослуховування нещодавно оприлюдненої розмови.
Згодом він опублікував іще одну частину аудіозаписів нібито розмови Петра Порошенка та Джо Байдена. На записах співрозмовники обговорюють кредитні гарантії МВФ, підвищення тарифів та недоторканність голови Нафтогазу Андрія Коболєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *