В Одеській області в психоневрологічному інтернаті спалах ГРВІ: двоє підопічних померли

Події

В Одеській області померли двоє дітей з психоневрологічного будинку-інтернату. Підопічні минулого тижня захворіли на ГРВІ. Загалом у закладі занедужали 11 підопічних.

Про це повідомили в Одеському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Так,  групову захворюваність на ГРВІ серед підопічних Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату Саратського району зафіксували ще минулого тижня. Загалом занедужали одинадцять осіб, з яких двоє померли.

Фахівці провели вірусологічне обстеження хворих та контактних осіб. У результаті в двох було виявлено метапневмовірус (один з вірусів, що викликає респіраторні захворювання нижніх дихальних шляхів у дітей. – Ред.). Ще у дев'яти зафіксували парагрип (гостре респіраторне вірусне захворювання. – Ред.) третього типу. Крім того, у двох випадках, у контактних осіб, виявлено COVID-19.

У закладі встановили медичне спостереження за контактними особами – підопічними і персоналом закладу, провели дезінфекцію у всіх приміщеннях закладу, посилили санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Читайте також:

Лікар Комаровський розповів, як не переплутати коронавірус з ГРВІ

“МОЗ має зламати звичний сценарій розвитку подій”: Радуцький повідомив, коли Україну накриє чергова хвиля коронавірусу
COVID-19 – це не кінець: американський вчений попередив людство про загрозу нових епідемій коронавірусу

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *