В Одесі НАБУ проводить обшуки у пов’язаних із Трухановим бізнесменів та чиновників

Події

Сьогодні, 2 липня, в Одесі співробітники Національного антикорупційного бюро проводять одночасно 20 обшуків у офісах та за місцями проживання підозрюваних у розтратах бюджету міста.

Як повідомив голова територіального управління НАБУ Володимир Деулін, обшуки проводяться у провадженнях щодо купівлі будівлі заводу “Краян”, незаконного викупу аеродрому “Застава” нібито для розширення цвинтаря, приватизації комунальних підприємств та спроби захоплення території аеродрому “Шкільний”. Усі ці справи об’єднані у одне провадження і встановлено коло осіб, які, ймовірно, брали участь у схемі. Нанесену міському бюджету шкоду у НАБУ оцінюють у більше півмільярда гривень, пише “Думська”.

До ймовірної групи входять чиновники мерії Одеси і посадові особи комерційних підприємств. Їхні дії кваліфікували за частиною 5 ст. 191, частиною 2 ст. 364 і частиною 3 ст. 209 КК України – “привласнення, розтрата коштів”, “зловживання владою або службовим становищем” та “легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”.

Місцеві видання зазначають, що обшуки, зокрема, відбувались у ресторані “Бабель Фіш” у центрі Одеси та у маєтку впливового бізнесмена Володимира Галантерніка, якого пов’язують з мером міста Геннадієм Трухановим.

Нагадаємо, раніше Труханову повідомляли про підозру в недостовірному декларуванні доходів за 2015-2016 рік, йшлося про майно загальною сумою понад 50 мільйонів гривень.

Як зазначає САП, ця справа нині слухається у Вищому антикорупційному суді.

Тим часом в Апеляційній палаті Антикорупційного суду перебуває справа, в якій Труханова звинувачують у заволодінні коштами бюджету у сумі понад  92 млн гривень під час придбання приміщення заводу “Краян” за вдвічі завищеними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *