В Одесі чоловік через злидні викрав прив’язане біля магазину цуценя бульдога

Події

В Одесі злодій вкрав цуценя бульдога, аби продати та купити собі їжі, а зрештою віддав собаці останні харчі, що мав удома. Принаймні, так розповів поліції. Песика чоловік поцупив біля магазину. Господарі залишили свого годованця прив’язаним, коли зайшли закуповуватись. Менш, ніж за добу, поліцейські відшукали домашнього улюбленця й повернули його в родину, йдеться у ТСН.12:00.

Цуценя на прізвисько Макроша повертають у родину. За добу до цього хазяйка залишила французького бульдога під крамницею. Прив’язала, а коли вийшла з магазину, собачати не було на місці. Поки тривали пошуки, власники Макроші не знаходили собі місця.

Викрадення зафільмували камери спостереження. Відео розлетілося соцмережами. Молодика-викрадача впізнали. Поліція розшукала злодія. Цуценя було в нього вдома. Чоловік через інтернет намагався продати його.

Хоч і бачив у собаці лише спосіб заробити, все одно віддав йому останні харчі в домі, каже викрадач.

“Вибачте мене, будь ласка. У мене їсти вдома не було. Можете зайти подивитися. Я вчора сам не поїв, його погодував”, – розповідає викрадач.

Власники Маркоші кажуть – матимуть науку на все життя. Тож більше ніколи не залишать свого плеканця без нагляду на вулиці, навіть на кілька хвилин. А от викрадачеві загрожує від штрафу у 850 гривень і аж до трьох років за ґратами.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *