Уряд зобов'язав "Нафтогаз" продовжити постачати газ населенню за пільговими цінами до 1 серпня

Події

Кабінет міністрів продовжив до 1 серпня спеціальні зобов'язання (ПСО) НАК “Нафтогаз України” постачати газ населенню за пільговими цінами.

Про це на брифінгу за підсумками засідання уряду 1 липня заявила в. о. міністра енергетики Ольга Буславець, повідомляє УНІАН.

“Сьогодні Кабмін для проведення всіх необхідних умов продовжив дію ПСО до 1 серпня, тобто це необхідна норма, щоб забезпечити постачання газу населенню”, – сказала вона.

Так, за словами Буславець, після скасування ПСО кожен споживач повинен мати гарантоване постачання газу, але поки відповідного постачальника в Україні не обрано. 30 червня міністерство оголосило конкурс на “Постачальника останньої надії”, протягом наступного місяця його буде обрано.

Варто зазначити, що від 1 липня українці можуть самі обирати собі, хто поставлятиме їм газ в оселю. Це можна зробити онлайн, без черг і скільки завгодно разів на рік. Така процедура триватиме щонайбільше 3 тижні і без бюрократії. 

Нагадаємо, раніше “Нафтогаз” зменшив ціну на газ для населення за червень. Йдеться про вартість газу для потреб населення, виробників тепла для населення та інших споживачів, яким газ постачається на умовах ПСО (покладання спеціальних обов'язків). Вартість блакитного палива зменшилася на майже 6%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *