Уряд схвалив проєкт закону про штрафи за відсутність масок

Події

Кабінет міністрів України схвалив проєкт закону, який передбачає покарання за відсутність захисних масок. Про це повідомляє виданн УНІАН.

Як відомо, урядовці на засіданні розглянули проєкт закону про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення.

“Законопроєкт встановлює спеціальну відповідальність за неносіння масок громадянами України. Відповідальність буде передбачена в Кодексі про адміністративні правопорушення та окремо – відповідальність юридичних осіб – власників відповідних будинків, споруд, громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов`язані пропускати таких громадян у вказані приміщення лише за наявності відповідних масок. Встановлюємо відповідальність за це”, – повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

За його словами, для фізичних осіб штрафи не великі, а для юридичних – від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 тис. 400 грн до 5 тис. 100 грн).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Івано-Франківську священник УПЦ МП за рішенням міського суду має виплатити штраф розміром 34 тисячі гривень за порушення правил карантину. Церковник під час запроваджених обмежень правив літургію без захисної маски. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *