Унікальний кінотеатр Miromax із залом на основі LED-технології Samsung Onyx відкрито в Києві

Події

У столичному ТРЦ “Аладдін” відкрився перший об’єкт нової української мережі Miromax. Один із залів буде працювати за революційною кінотехнологією Samsung Onyx, аналогів якої немає в Україні та світі.

На відміну від звичайних кінотеатрів, у яких використовують проєктори, у залі Onyx зображення виводитиметься безпосередньо на екран. Завдяки цьому глядач бачитиме якіснішу, чіткішу та яскравішу картинку. 

Дотепер окремі кінотеатри на основі технології Samsung Onyx вже відкривалися, зокрема, у США, Китаї, Німеччині. Натомість столичний Miromax стане першим подібним об’єктом не тільки в Україні, а й у Східній Європі.

“Ми надзвичайно раді реалізувати такий масштабний проєкт в Україні, адже технології Samsung Onyx є найпередовішими у галузі. Відчуваючи необхідність змінити застарілі системи на базі проєкторів, які були стандартом для галузі протягом останніх 120 років, Samsung запропонувала глядачам найсучасніші технології, що за рівнем графіки здатні втілити кінематографічні образи майбутнього”, – розповів керівник напрямку B2B компанії Samsung Electronics Україна Юрій Тараганський. 

Серед важливих переваг, що їх надає нова технологія Onyx:

справжні чорні кольори для насиченого деталями та яскравого зображення
підтримка HDR для високої яскравості зображення навіть при тьмяному освітленні
ідеальна точність відтворення кольору для широкого діапазону відтінків навіть при піковій або майже піковій яскравості
однорідність контенту та рівномірне відображення усіх деталей та тонкощів, які, в іншому випадку, можуть бути відтворені не чітко або приховані на стандартних типах кіноекранів або при перегляді вдома

Кінтеатр в ТЦ “Аладін” обрали не випадково. Він розташований поруч із метро у велелюдному районі столиці, що має привабити до кінотеатру його цільову аудиторію.

“Позняки – це найбільш густонаселений район міста, в якому мешкають молоді та активні глядачі, небайдужі як до кіно, так і до сучасних технологій. Окрім нової кінотехнології, ми презентуємо й нові стандарти обслуговування. Водночас ціну на квитки плануємо тримати у звичних для постійних глядачів межах – від 80 до 200 грн”, – говорить керівник Miromax Анатолій Базильчук.

При виборі кінотеатру важливу роль мали й інші чинники. Зокрема, концепція кінотеатру, наявність інноваційних технологій, цінова категорія та комерційні умови.

“Технології, що були нам презентовані, дають всі підстави сподіватися, що кінотеатр Miromax стане улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів. В сучасному мегаполісі не може не бути сучасних об’єктів. Цей кінотеатр віповідає всім вимогам”, – наголоосила комерційна директорка компанії Dragon Capital Property Management Наталія Кравець.

Зал Onyx у новому кінотеатр мережі Miromax у ТРЦ “Аладдін” прийматиме перших відвідувачів від 16 грудня. Квитки на перші сеанси на прем`єру блокбастеру “Чудо жінка: 1984”, вже з'явилися у продажі.

У зв’язку з пандемією коронавірусу вживаються суворі застережні заходи, щоб відвідування Miromax було комфортним та безпечним для глядачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *