Українці розповіли про своє економічне становище і назвали причину можливої майбутньої кризи

Події

Більшість українців вважають, що до імовірної економічної кризи восени 2020 року може призвести некомпетентність влади. І менш як третина громадян вважає, що держава рухається в правильному напрямку.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, оприлюднені 2 липня.

Згідно з опитуванням, 53% респондентів переконані, що до економічної кризи може призвести некомпетентність влади. А 32% висловили думку, що причиною може стати коронавірус і лише 6% обрали як причину – війну на Донбасі, і 6% не змогли відповісти”, 3% – обрали “інше”.

Крім того, 63% опитаних вважають, що Україна розвивається у неправильному напрямі, 22% громадян висловили переконання, що країна на вірному шляху і 15% не змогли відповісти.

Також 50% опитаних заявили про погіршення економічного становища власної сім’ї за останні пів року, лише 9% відчули покращення. Разом із тим, не мали змін в економічному становищі – 39% респондентів.

До слова, опитування проводилося 24-28 червня серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, свіже опитування показало, що діяльністю президента України Володимира Зеленського задоволені 36%, незадоволені – 52% українців. Лише 9% респондентів позитивно оцінили діяльність Верховної Ради, 76% – негативно. Майже такі ж результати має Кабмін – 8% задоволені, 71% – незадоволені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *