У Житомирській області у шести районах виникли пожежі: люди бояться, що вогонь дійде до будинків

Події

Нові пожежі знову виникли у Житомирській області: горить відразу в кількох районах. Полум'я охопило великі площі лісу. Люди бояться, що вогонь дійде до будинків, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Нині найгарячіше у лісі неподалік селищ Замисловичі, Пояски та Шебедиха. Вони у димовій завісі. Люди налякані, що пожежа може перекинутися на хати. Кілька жінок йшли у ліс гасити вогонь, аби не загорілися їхні оселі.

Ліс, переповідають селяни, зайнявся під вечір 23 квітня. Сюди одразу виїхали з десяток пожежних машин. Нині тут гелікоптер Державної служби надзвичайних ситуацій. Лісівники повідомили, що загоряння на 40 га лісу. Відкритого вогню наразі немає, але через сильний вітер постійно виникають нові вогнища.

“Нам треба загасити, локалізувати пожежі. Кожен день як не одне, то інше роздуває (вітер — Ред.). Коли сьогодні ранком ми піднімалися, не було задимлення взагалі. Тепер піднімається вітер”, – каже начальник Житомирського обласного управління лісового господарства Віктор Сахнюк.

Що стало причиною займання, лісівники наразі не знають. Утім, розглядають одразу кілька версій. “Підпали сухої трави – це основні причини, що виникають загоряння, є навмисні підпали”, – каже лісничий Білокоровицького лісгоспу Ігор Тараканець.

Рятувальники запевняють, що зараз загрози для людей немає. Лісові пожежі локалізовані, але тлієтрава, тому рятувальники лишаються контролювати ситуацію.

Кореспондентка ТСН Олена Кузнєцова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *