У Житомирській області горить ліс: пожежники скинули вже понад 70 тонн води

Події

У Житомирській області загорівся ліс у Білокоровицькому лісгоспі. Про це розповіли в ефірі “ТСН.Ранок”.

“Обласне управління лісового господарства повідомило, що пожежа охопила великі площі лісу. Пів сотні працівників лісової охорони, три десятки пожежників та понад 10 одиниць техніки намагаються погасити пожежу.

Одночасно гасять вогонь і у Велідницькому лісництві – там досі спалахують окремі ділянки лісу”, – розповіли у студії.

Своєю чергою, МВС повідомило, що пожежники гасять окремі осередки трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини на території Поясківського лісництва.

До гасіння залучено 105 чоловік та 27 одиниць техніки, з них від ДСНС 50 чоловік особового складу та 12 одиниць техніки, зокрема 3 літаки, якими вчора здійснено 9 скидів – 72 т води.

Також є інформація про гасіння масштабної пожежі у селах Житомирської області.

“Пожежі у лісових масивах Овруцького району локалізовані. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств, щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах. До гасіння залучено 686 чоловіків та 99 одиниць техніки, з них від ДСНС 81 чоловік особового складу та 20 одиниць техніки”, – повідомило МВС.

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. В результаті вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. 

Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *