У Житомирській області до семи зросла кількість летальних випадків від коронавірусу

Події

У четвер, 23 квітня, у Малині Житомирської області від коронавірусу COVID-19 помер 55-річний чоловік. Це вже сьомий летальний випадок в області. 

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Зазначається, що чоловік лікувався в стаціонарі. Він захворів 10 квітня, а коронавірус у нього діагностували 13 квітня. До слова, експрестест показав негативний результат, а ПЛР-тес показав наявність вірусу в організмі. 

За словами Віталія Бунечка, хворий мав супутні захворювання. Він перебував у важкому стані.

“Стан на вчорашній день дещо був покращений, він перебував на кисневій підтримці. Утім, маючи ще супутню патологію, сьогодні зранку стан його різко погіршився і він помер”, – розповів начальник управління охорони здоров'я ОДА Микола Суслик

Чиновники кажуть, що наразі в області вісім осіб з COVID-19 перебувають у важкому стані. Серед них і 19-річний хлопець.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *