У Житомирі на коронавірус захворіли вже 22 людини

Події

Новий тип коронавірусу COVID-19 у Житомирі, 15 квітня, лабораторно підтвердили ще у 3 людей. Загалом у місті 22 зареєстрованих випадки. Ще одна людина чекає результатів лабораторного дослідження.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

Також він зазначив, що 7 людей лікуються амбулаторно. Госпіталізовані – 14, виписаний – 1.

За інформацією Житомирської ОДА станом на 9:00 15 квітня у області 134 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу

Найбільшим вогнищем хвороби стало місто Коростень. До тих районів, де вже раніше виявляли коронавірусну інфекцію додався ще Хорошів. наразі коронавірус зафіксований у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Малині, Новограді-Волинському та у Житомирському, Коростишівському, Черняхівському, Овруцькому, Бердичівському, Пулинському районах.

2 випадки у м. Радомишль (1 –летальний 13.03.2020);
23 випадків у м. Житомирі;
24 випадки у Бердичеві (1 – летальний 04.04.2020, 1 – летальний 09.04.2020);
2 випадки у Бердичевському районі (1 – летальний 15.04.2020);
21 випадок у Малині;
46 випадків у Коростені;
2 випадки у Житомирському районі;
2 випадки у Черняхівському районі;
1 випадок у Новоград-Волинському;
2 випадки в Овручі;
2 випадки у Коростишеві;
5 випадків в Коростишівському районі;
1 випадок в Пулинах;
1 у Коростенському районі.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *