У Зеленського розповіли, як Україна буде виходити з карантину

Події

Радник президента України з економічних питань Олег Устенко переконує, що карантин не скасують, поки пік захворюваності коронавірусом буде пройдено.

Про це він розповів 23 квітня в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

За словами Устенка, обмеження пов'язані з коронавірусом в Україні послаблюватимуть кожних 5-14 днів, але у випадку сприятливих для цього тенденцій.

“Кожна міра пом'якшення буде йти з проміжком в 5-14 днів, щоб не пішла вгору знову захворюваність і не розрахуватися життями людей; 5-14 днів – пом'якшення, якщо все нормально – подальше пом'якшення”, розповів він.

Радник Зеленського також визнав, що Україна перебуває у важкій ситуації, “але це не катастрофа і влада знає, як з неї вийти”. За його словами, економіка в базовому сценарії, за рік втратить 5%.

Нагажаємо, 24 квітня Кабінет міністрів України оприлюднив план виходу з карантину, який складається з п'яти етапів. Насамперед відкриють парки, прибрежні зони і зони відпочинку, окрім дитячих майданчиків. Також зроблять доступними частину об’єктів індустрії краси, командні тренування, торгівлю непродовольчими товарами, каву на виніс, автомийки, веломагазини і велопрокат, зможуть працювати нотаріуси, адвокати та аудитори.

Наприкінці запрацює метро і весь громадський транспорт, відкриють всі зони у ТРЦ та інші розважальні заклади.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *