У Вінниці учні збирають монети номіналом 5 та 25 копійок, щоб потім здати їх в банк та допомогти хворим дітям

Події

Копійка життя береже. У Вінниці діти започаткували акцію. Учні міської школи місяць збирали монети, які вийшли з обігу – номіналом  5 та 25 копійок, аби потім їх здати в банк і допомогти трьом хворим дітям, які навчаються у їхній школі. Однак ініціатива набула розголосу і монети до цієї школи понесли і чуйні містяни. 

Про це йдеться 14 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

Монети діти зносять до школи вже місяць. Все заради того, аби допомогти трьом учням своєї школи. В шестикласниці  Насті і четвертокласника Олексія – онкологія. В 16-річної Лєри важка патологія головного мозку і ДЦП. Дівчина вчиться вже у 10 класі. Науку опановує вдома із мамою та вчителями, які приходять двічі на тиждень. Завдяки лікуванню в Китаї Валерія навчилася самостійно перевертатись, тепер родина збирає гроші на другий курс терапії.

Аби допомогти дітям адміністрація школи домовилась із банком. Там пообіцяли обміняти на живі гроші дріб’язок, який вже перестали приймати в магазинах. Монети до школи почали приносити з усього району – і не лише вчителі та батьки, а й просто сторонні люди.

Монети 25 копійок будуть здаватися за номіналом грошовою одиницею 25 коп., а 5 коп. банківську установу цікавить як метал, тому там буде інший еквівалент.

Учні разом із вчителями вже нарахували майже 70 тис. монет. Копійки понесуть у банк напередодні Дня святого Миколая і отримають за них 12 тис. грн.  Але естафета благодійності лише почала набирати обертів – збирати копійки для порятунку хворих дітей зголосились ще кілька шкіл з інших міст України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *