У Тернополі через коронавірус запровадили додаткові обмеження: що потрапило під заборону

Події

У Тернополі через поширення коронавірусу запровадили додаткові обмеження, зокрема заборонили масово відвідувати кладовища та проводити поминальні відправи.

Таке рішення 15 квітня ухвалив штаб з ліквідації надзвичайної ситуації у місті, повідомляє офіційний телеграм канал щодо ситуації з пандемією коронавірусу в Тернополі та області.

Зазначається, що під заборону також потрапили і деякі продукти та напої, а також вуличні термінали.

Що заборонили:

заборонили масово відвідувати кладовища на території Тернопільської громади та проводити поминальні відправи;
заборонили продавати вагове морозиво, напої на розлив (квас, газовані, охолоджувальні та інші напої) через дрібно-роздрібну торгівлю;
заборонили працювати пунктам приймання вторинної сировини (макулатура, скло, пластик, металобрухт);
заборонили також вуличні автомати самообслуговування, окрім автоматів з питною водою, банкоматів, терміналів та платіжних кіосків.

Раніше повідомлялося, що у Тернополі задля протидії поширенню новому типу коронавірусу COVID-19 ринки, ломбарди та крамниці з будматеріалами закривають, дозволяється лише доставка оптових замовлень. Також в одному легковому автомобілі може бути не більше ніж двох осіб (один спереду і один ззаду), або в межах членів однієї сім'ї. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *