У селі Чернівецької області впав легкий літак – їм керував пілот без ліцензії та з психічним захворюванням

Події

Під час виконання польоту над с. Погорілівка Заставнівського району Чернівецькій області впав легкий двомісний літак. Внаслідок чого пілот та пасажир отримали тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя.

Про це у четвер, 2 липня, повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Інцидент трапився через те, що житель Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, не маючи чинного свідоцтва пілота, без відповідного дозволу Державіаслужби України та без надання диспетчерським органам обслуговування повітряного руху плану польоту, розмістивши пасажира на задньому сидінні, здійснив виліт із злітно-посадкового майданчика літаком марки “Х-32-912-Бекас”.

“Під час виконання польоту над населеним пунктом с. Погорілівка Заставнівського району пілот, здійснюючи розворот літака зі зниженням, невірно застосував прийоми керування повітряним судном та допустив його зіткнення із землею з подальшим перекиданням”, – йдеться в повідомленні.

Пілот літака, за інформацією прокуратури, відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, за своїм психічним станом не може у повній мірі усвідомлювати свої дії та потребує застосування примусових заходів медичного характеру.

“Заставнівським судом Чернівецької області винесено ухвалу про застосування до пілота літака примусових заходів медичного характеру у вигляді надання амбулаторної психіатричної допомоги у примусовому порядку”, – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, що у Малинoвському районі Одеської області 17 червня впав легкомоторний літак У1 “Дельфін”. Це розробка одеських авіабудівельників. Тут проводили сертифікаційні польоти для майбутнього серійного виробництва. Із розтрощеного літака рятувальники з поліцейськими дістали вже неживого командира 66-річного Олега Синицю. А за дві години не приходячи до тями у лікарні помер його помічник і ровесник Юрій Жуковський. Це були найдосвідченіші пілоти-випробувачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *