У Рівненській області через критичну нестачу медиків на роботу до інфекційної лікарні кличуть волонтерів

Події

У Рівненській області критична ситуація через коронавірус, адже там заразились 32 лікаря, половина – з обласної лікарні, тож міська лікарня вже готова брати волонтерів для роботи в інфекційному відділенні.

Окрім хворих медичних працівників, ще є випадки звільнення, а дехто змушений сидіти на карантині з дітьми.

Разом з тим очільник Рокітніцкой районної державної адміністрації Віктор Мініч повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі, що у його селищі коронавірусом інфікувалися він, голова міськради і головний лікар.  “Епідемія коронавірусу продовжує поширюватися. На жаль, позитивні ПЛР-тести підтвердились у мене, голови райради Анатолія Кінчура і головного лікаря нашої ЦРЛ Олега Костюка”, – написав Мініч.

За словами чиновника, всі інфіковані почуваються добре,стан задовільний.

“До повного одужання будемо перебувати на ізоляції. Епідеміологічна служба вживає всіх необхідних заходів. Приміщення райдержадміністрації та райради дезінфікують”, – розповів Мініч.

Він також зазначив, що буде працювати у віддаленому режимі з дому, координувати роботу районного штабу з протидії коронавірусу.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *